ATV výprava "Labrador III" a Libavá

Ahoj čtyřkolkáři, stejně jako loni jsme se i letos na jaře sešli u kamaráda Ladi na Jižní Moravě.

V pořadí už třetí Labrador se konal za slunného jarního dne. Bohužel, nepřijeli všichni a tak jsme vyrazili tentokrát ve třech, ovšem pouze dva "medvědi" a jeden Bombardier 650 - Laďa si polepšil :). Trasu vybral Laďa perfektní, několik brodů, naštěstí mělkých, nebotˇ zas takové vedro nebylo. Nádherné strmé výjezdy a sem tam i nějaká ta skalka na triálek. Opět proběhly "jedny záda", ale vše dopadlo dobře a po malé opravě jsme pokračovali dál. Jak to vapadá, když je pod kapotou "pracáku" splašených 56 koní, postaví 300 kg na zadní z fleku nám Laďa ukázal několikrát. Myslím, že by se za to nemusela stydět leckterá sportovní čtyřkolka. Najeli jsme přes šedesát kilometrů a zas to byla moravská čtyřkolková pohoda. Tak zas někdy příště !!!

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

 


Lib(o)avá

Druhý den se nás sešlo celkem pět "medvědů" a vyrazili jsme cestou necestou směr na "libovou" Libavou. Počasí nám opět přálo a už v deset jsme vyjeli na trasu plnou lesních cest. Když jsme dorazili na místo, přišly ke slovu i "cesty potoční". Samozřejmě, že si na své přišli i ti , kteří se chtěli "rochnit" v bahně - nebudu jmenovat :-). Po odpolední zasloužené pauze na prosluněné pasece jsme se vydali zpět do udolí, kde jsme si dali opět "cestu potoční" a nakonec nás čekal průjezd roklí, který nám dal pěkně zabrat. Celkem jsme ujeli okruh dlouhý 85 km a prožili zas další super čtyřkolkářský den.

Ze zahraničních ATV výprav nás i Vás ještě čeká Maroko, kam jede 6 čtyřkolek. Když dáte dohromady ještě 4 čtyřkolky, tak aby se naplnil další vlek, můžete se k nám přidat ! V ceně doprava až do Afriky na marocké Erg Chebbi, kde jsou až 100 m duny. Výprava s ATV po rumunských horách nás čeká začátkem srpna - více informací.

Náčelník