ATV výprava "Labrador II"

Ahoj čtyřkolkáři, stejně jako na jaře jsme se sešli u u kamaráda Ladi na Jižní Moravě. Tentokrat pět "medvědů", přesně čtyři Kodiaci a jeden "pidi" Grizzly - tedy malá 125.
Přestože já "cajzl" jsem byl tentokrát v oslabení, neboť otatní byli čtyři Brňáci. Opět se ukázalo, že je jedno odkud kdo je! Jak říka Donutil - jednou bude z Bohunic do Prahy jezdit šalina a z Jižnáku do Brna tramvaj, tak o co jde? Prostě správná parta, funguje vždy a všude.
Ráno v sedm hodin začaly přípravy a v osm jsme vyrazili, byl to opět den plný zážitků a všchni tři nováčci prošli čtyřkolkářským křestem - nechtěne vystoupili za jizdy :), ale vše dobře dopadlo a my si užívali super den. Musím říct, že nejmladší učastník výpravy Petr Junior, nám sekundoval skvělě - jen při jednom výjezdu trochu zezelenal, ale rozdýchal to :).
Najeli jsme asi 65 km a říkali si, že by mohli nahoře méně topit, těch 30°C bylo opravdu dost. Často jsme proto brodili, užívali si ve stínu stromů lemujících místní říčku. Kromě brodů jsme dali i několik úžasných výjezdů i nějaký ten triálek. Bal to fajn den, tak zas někdy příště. Vám všem přeji prima čtyřkolkářské prázdniny se spoustou zážitků v terénu. Kdo ještě nemá žádný program, může se k nám přidat na týdenní výpravu po hřebenech Transylvánských Alp.

BLIŽŠÍ INFO